INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno

Adres: Poznańska 6, 64-100 Leszno, Polska.
Telefon: 605997673.

Specjalności: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Naprawa szyb samochodowych, Wymiana oleju, Wulkanizacja, Ustawianie zbieżności kół, Sklep z oponami i felgami.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Wymiana oleju, Toaleta unisex, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 311 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

📌 Lokalizacja INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej /

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / Poznańska 6, 64-100 Leszno, Polska

⏰ Godziny otwarcia INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej /

  • Poniedziałek: 08:00–16:00
  • Wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • Czwartek: 08:00–16:00
  • Piątek: 08:00–16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI to profesjonalny serwis ogumienia i mechaniki pojazdowej, zlokalizowany w Lesznie. Adres: Poznańska 6, 64-100 Leszno, Polska.

Telefon: 605997673.

Interakces oferuje szeroką gamę usług związanych z obsługą pojazdów, takich jak:

  • Warsztat samochodowy
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa szyb samochodowych
  • Wymiana oleju
  • Wulkanizacja
  • Ustawianie zbieżności kół
  • Sklep z oponami i felgami

Firma Interakces dba o komfort swoich klientów, oferując takie udogodnienia jak:

  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Wymiana oleju
  • Toaleta unisex
  • Opłaty kartą

Interakces cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Na podstawie 311 recenzji na Google My Business, firma otrzymała średnią ocenę 4,3/5. Klienci podkreślają profesjonalizm personelu, dobrą jakość usług i miłą atmosferę w serwisie.

Jedna z recenzentek wskazała, że trafiła do serwisu na podstawie rekomendacji i nie tylko znalazła fachowca, który wykonał pracę zgodnie z obietnicą, ale także człowieka, który dba o klienta. Klienci zauważają także znacząną poprawę jazdy po wykonaniu usług, takich jak geometria.

W związku z powyższym, dla osób poszukujących profesjonalnych usług związanych z ogumieniem i mechaniką pojazdową w Lesznie, INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI to solidna propozycja, która gwarantuje wysoką jakość usług oraz komfort korzystania z oferowanych przez siebie usług.

👍 Recenzje dla INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej /

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Jacek K.
5/5

Do serwisu trafiłem z polecenia, na miejscu spotkałem nie tylko na Fachowca, który zgodnie z obietnicą wykonał dobrą robotę, ale także na Człowieka. Dziękuję jeszcze raz za inicjatywę, wskazówki oraz pomoc. Dobro wraca, a ja serwis zdążyłem już polecić dwóm osobom.
P.S. geometria wykonana bardzo dobrze, faktycznie różnica w jeździe jest mocno odczuwalna.

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Tomasz S.
1/5

Korzystałem z usług kilka ładnych lat, Pan starszy miewa dziwne chumory.
Pewnego razu dostało mi się za to że zgubiłem kartę depozytu, ów pan nie był miły. Kolejnego razu gdy chciałem zmienić termin (wiadomo praca) Pan kazał szukać sobie innego warsztatu. Tak też zrobiłem...

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Adam R.
2/5

Przez pewien okres dobrze wspominałem ten zakład, nawet polecałem innym. Kupione kilka sztuk opon, skorzystanie z kompleksowej usługi wyważania oraz ustawiania zbieżności. Bywałem tam między innymi Fordem Focusem oraz Oplem Zafirą. Koła wyważone, zbieżność i kąty ustawione perfekcyjnie, nic nie stuka, nie puka, autka jechały jak po szynach. Lecz ostatnio przywiozłem Audi A8 D3 na profilaktyczne sprawdzenie zbieżności oraz wywarzenie kół. Robota jak zwykle wykonana perfekcyjnie, do momentu aż wracałem do domu i zauważyłem drżenie auta podczas hamowania. Efekt identyczny jak przy krzywych tarczach. Oczywiście zaraz zadzwoniłem by poinformować o problemie. W odpowiedzi usłyszałem że wszystko to co było robione przy aucie nie ma wpływu na drżenie podczas hamowania. Przypomniano mi że brakuje mi jednej śruby centrującej tarcz i że to może być przez to. Ja to wszystko rozumiem, brak śruby, że wyważanie i ustawianie zbieżności nie ma wpływu na drżenie podczas hamowania, tylko moje pytanie jest takie, dlaczego przed wizytą w zakładzie audi hamowało perfekcyjnie czy to z 50, 100, 200 czy 250 km/h. Najwidoczniej pracownik uszkodził coś co jest odpowiedzialne za tą dolegliwość. Zakład mi tego nie naprawi oraz za to nie zapłaci. Także to była moja ostatnia wizyta w tej firmie.

Komentarz do odpowiedzi: Bez śruby skręcającą tarcz o której mowa jeździłem ponad rok i żadnych drgań podczas hamowania. W autoryzowanych serwisach też robią że tak to ujmę, paprocze. Po prostu nie macie odwagi się przyznać że wasz tak zwany mistrzunio coś spie......, a co za tym idzie, ponieść kosztów naprawy.

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Arek A.
1/5

Miejsce do którego przyjeżdżałem nie jednym samochodem i byłem zadowolony. Zakład uważany za jeden z bardziej profesjonalnych w Lesznie. Też tak uważałem do czasu aż zostałem nieodpowiednio potraktowany przez pracowników (prawdopodobnie właścicieli) warsztatu. Około miesiąc temu przyjechałem samochodem do zakładu, ponieważ odnosiłem wrażenie, że kupione niedawno felgi są krzywe. Pracownicy ściągnęli opony, sprawdzili felgi, założyli opony, wyważyli koła i było okej - przez pierwsze dwa dni. Problem był w dystansach - pomogła wizyta u tokarza. (Felgi z naciągniętymi oponami - tzw naciąg o którym wiedzieli pracownicy podejmując się pracy). Okazało się, że z jednego koła ucieka powietrze (rantem). Wystarczyły dwa dni do totalnego flaka. Niestety ze względu na brak czasu nie przyjechałem do warsztatu a po tygodniu od wizyty w Oponyexpress auto oddałem do mechanika na 3 tygodnie… (Przeprosiłem za to pracownika) Przyjechałem samochodem po odebraniu od mechanika wyjaśniłem sytuacje i od razu (facet w biurze - prawdopodobnie kierownik) podniesionym tonem, w dodatku przeklinając powiedział że to nie wina warsztatu, że nie podejmą się ściągnięcia oraz założenia opony i że mam pojechać gdzieś indziej bo oni nie mają czasu na takie rzeczy. Spokojnie powiedziałem, że w ich interesie jest to żeby poprawić po sobie pracę i to skłoniło go do zabrania koła z mojego samochodu podjęcia się poprawy. Gdy przyjechałem po godzinie 16 inny pracownik prawdopodobnie właściciel (starszy facet) był miły powiedział że praca została wykonana poprawnie. Poszliśmy do biura, Pan pyta czy chcę na to fakturę czy paragon - odpowiedziałem, że najlepiej nic, ponieważ nie zamierzam ponosić dodatkowych kosztów nie ze swojej winy. Nie zdążyłem powiedzieć niż więcej, ponieważ facet wpadł w szał, krzyczał, zaczął mnie wyzywać i był strasznie chamski - kilka razu kazał „wypie*dalać” „spie*dalać” i że „ostatni raz mnie tu widzi”. Powiedziałem „Nie wykonali Państwo swojej pracy dobrze…” a w odpowiedzi dostałem „Państwo sraństwo wypie*dalaj”. Wyprosił mnie za drzwi bez żadnych skrupułów. Na szczęście cała rozmowa z Panem została nagrana dyktafonem (o czym został poinformowany) a świadkiem tego niestosownego zachowania był klient czekający w kolejce za mną. Ja wszystko rozumiem (człowiek może popełniać błędy, gorszy dzień tym bardziej piątek przed zamknięciem) ale całkowity brak szacunku ze strony pracowników jest niedopuszczalny. Nie wrócę do zakładu NIGDY. Nie wiem co było powodem do potraktowania mnie w ten sposób, to wszystko można było powiedzieć ze spokojem. Sprawa miała miejsce w piątek 24.11.2023 dzisiaj jest niedziela 26.11.2023 a w kole, które otrzymałem z powrotem nie ma powietrza 🙂 Nie jestem nawet zły o to, że problem nie zniknął a o to jak niestosownie zostałem potraktowany. Zamierzam to nagłośnić, ponieważ o takich sprawach powinno się informować innych. Mimo, że jestem sporo młodszy od ludzi z którymi rozmawiałem moja kultura osobista jest na wysokim poziomie w odróżnieniu od nich. Nie pozdrawiam.

EDIT: Po dodaniu mojej opinii widzę, że marka bmw nie jest lubiana w tym zakładzie a obrażanie i naskakiwanie z krzykiem na klientów zdarza się często. Nie powinno tak być lecz jak widać Państwu nie robi to różnicy bo ludzie przecież i tak będą do nich wracać:)

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Tomasz ?.
5/5

Witam. zakład ten polecono mi jako jeden z lepszych w Lesznie . Przyjechałem tu z moja Audi A4 na diagnostykę kół. Muszę powiedzieć że już od pierwszej rozmowy telefonicznej byłem mile zaskoczony . Natomiast po przyjeździe do firmy , a byłem 15minut przed czasem, zostałem bardzo miło powitany, i auto wjechało na warsztat. Diagnostyka została przeprowadzona , a w miedzy czasie miałem okazję porozmawiać z właścicielem warsztatu. Jestem kompletnym laikiem w kwestii motoryzacji , ale Pan potrafił mi wytłumaczyć o co chodzi z tym wyważaniem kół. Jestem zadowolony z usługi i na pewno będę wracał.
Auto A4B9

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Artur W.
5/5

Po wymianie drążków kierowniczych zrobieniu zbieżności i wyważeniu kół Camaro wreszcie jeździ idealnie. Obsługa bardzo miła, profesjonalne podejście do klienta. Polecam i pozdrawiam. Oczywiście przyjadę z następnym atutem.

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Karol K.
5/5

Bardzo fachowe podejście do klienta. Jestem zadowolony. Na 100% będę wracał.

INTERAKCES - Leszno W LIKWIDACJI / Serwis Ogumienia i mechaniki pojazdowej / - Leszno
Paweł M.
5/5

Po raz kolejny wyjechałem bardzo zadowolony. Auto jedzie jak po szynach. Fachowa obsługa i wyczerpująca informacja. A że trochę drożej...ja lubię mieć kierownicę prosto jadąc na wprost, ale co kto woli.

Go up