Sklep Motoryzacyjny "Lemar" | Artykuły Motoryzacyjne - Białystok

Adresa: Pod Krzywą 5, 15-258 Białystok, Polen.
Telefon: 509301486.
Webová stránka: facebook.com
Odbornost: Markt für Autoteile, Kfz-Ersatzteilgeschäft, Anhängerbedarf.
Další zajímavé informace: Einkaufen im Geschäft, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Induktive Höranlage, Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten, Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechtes WC, WC, LGBTQ+-freundlich, Sicherer Ort für Transgender, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten, Kostenlose Parkplätze, Kostenlose Parkplätze an der Straße, Stellplätze für Besucher/Kunden.
Recenze: Tato firma má 55 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.7/5.

📌 Umístění tohoto Sklep Motoryzacyjny "Lemar" | Artykuły Motoryzacyjne

Sklep Motoryzacyjny

⏰ Otevírací doba tohoto Sklep Motoryzacyjny "Lemar" | Artykuły Motoryzacyjne

  • Dienstag: 08:00–19:00
  • Donnerstag: 08:00–19:00
  • Freitag: 08:00–19:00
  • Mittwoch: 08:00–19:00
  • Montag: 08:00–19:00
  • Samstag: 08:00–13:00
  • Sonntag: Geschlossen

Sklep Motoryzacyjny "Lemar" - Perfektní místo pro automobilové potřeb

Sklep Motoryzacyjny "Lemar" se encuentra en Adresa: Pod Krzywą 5, 15-258 Białystok, Polen, a su teléfono es Telefon: 509 301 48 86. También tiene una página web en Webová stránka: facebook.com.

Odbornost

El sklep se especializa en Markt für Autoteile, Kfz-Ersatzteilgeschäft, Anhängerbedarf.

Další zajímavé informace

Einkaufen im Geschäft, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Induktive Höranlage, Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten, Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechtes WC, WC, LGBTQ+-freundlich, Sicherer Ort für Transgender, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten, Kostenlose Parkplätze, Kostenlose Parkplätze an der Straße, Stellplätze für Besucher/Kunden.

Recenze

Tato firma má 55 recenzí na Google My Business a průměrné hodnocení je 4,7/5.

Bardzo polecam ten sklep. Niezmiernie pomocna i miła obsługa. Zamówienia są realizowane błyskawicznie. Chętnie tu wracam. Od wielu lat kupujemy tam różne akcesoria. Zdecydowanie polecam wszystkim. Jak czegoś nie będzie to wam zamówią 🙂

Ludzkie podejście i chęć pomocy, gdy czegoś potrzebuję jadę właśnie tu. Pozdrawiam dwóch panów prowadzących sklep.

👍 Recenze na toto Sklep Motoryzacyjny "Lemar" | Artykuły Motoryzacyjne

Sklep Motoryzacyjny
Janina B.
5/5

Mili Panowie sprzedawcy, dobrali i zamówili części po świetnej cenie. Wcześniej przychodziłam tylko po żarówki i inne duperele, ale widzę że i z grubszymi sprawami mogę tu zawitać. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Sklep Motoryzacyjny
Marta P.
5/5

Bardzo polecam ten sklep. Niezmiernie pomocna i miła obsługa. Zamówienia są realizowane błyskawicznie. Chętnie tu wracam.

Sklep Motoryzacyjny
Pawel W.
5/5

Od wielu lat kupujemy tam różne akcesoria. Zdecydowanie polecam wszystkim. Jak czegoś nie będzie to wam zamówią 🙂

Sklep Motoryzacyjny
Marek N.
5/5

Ludzkie podejście i chęć pomocy, gdy czegoś potrzebuję jadę właśnie tu. Pozdrawiam dwóch panów prowadzących sklep

Sklep Motoryzacyjny
Anna P.
5/5

Niestety nie wypowiem się o asortymencie . Ale z całego serca polecam przemiłego Pana właściciela, który bardzo mi pomógł . Dziękuję bardzo ja i mój Citroen. Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia.

Sklep Motoryzacyjny
Tomasz G.
5/5

Trzy razy w życiu korzystałem z tego sklepiku gdy potrzebne mi były takie różne drobiazgi, które akurat natrafiałem właśnie tu.
Parę lat temu był to odpowiedni dla mnie giętki przewód ze sztucznego tworzywa po roku czu dwóch komplet tłumików do Opla Meriva A z 2006 roku a 03.11.2023r czyli parę dni temu tani, zastępczy i przy tym niewielki akumulator, który kupiłem ot tak przejścowo a okazało się, że pomimo niskiej ceny i wyprodukowany przez czeską- nieznaną (przynajmniej dla mnie) Firmę S Starline akazał się (a wykazały to przeprowadzone Testy przyządem pomiarowym Konnwei KW650 oraz opornicą 300A) akumulatorem o wspaniałych jak na tą klasę cenową i pojemność parametrach. Wszystko po prostu na 100%.
Nic ując, nic dodać.
T.G.

Sklep Motoryzacyjny
mns O.
1/5

Nieprzyjemna obsługa. Na pytanie czy dostanę coś do mycia siedzeń z alcantary, usłyszałem: "A idź Pan stąd, wymyślasz jakieś dziwne rzeczy, bo ja nie wiem o co ci chodzi człowieku". Wystarczy odpowiedzieć, że się czegoś nie ma, a nie robić idiotę z klienta.

Sklep Motoryzacyjny
Adam N.
5/5

Bardzo pomocny i przyjazny młodszy Pan. Zadzwoniłem w sobotę o 15 z zapytaniem o poradę i ewentualną pomoc. Po krótkiej rozmowie przyjechałem, sprzedawca pomógł w wyborze. Na pewno tu wrócę, bo znaleźć takie miejsce gdy prawie wszystkie inne sklepy były zamknięte było bardzo nieprawdopodobne! Pozdrawiam, Adam

Go up